menu
Wadowice880 220 752 Nowy Sącz886 605 562
<
Klimatyzacja Wadowice

Klimatyzacja Wadowice

Montaż klimatyzacji w Wadowicach i okolicy

Upał jest nie do zniesienia - utrudnia Ci sen i codzienne życie? Montaż klimatyzacji rozwiązuje ten problem. Wybierz swój komfort!
bezpłatna wycena
Klimatyzacje Wadowice

Klimatyzacje Wadowice

Rozwiązanie na upalne lato w domu i firmie

Jeżeli szukasz usług w zakresie montażu klimatyzacji, to jesteś we właściwym miejscu. W TS Energy od wielu lat zajmujemy się zapewnianiem komfortu klientom na terenie powiatu wadowickiego. Klimatyzacja poprawi jakość życia w domu i mieszkaniu, a także ułatwi pracę w firmie. Klimat w Polsce robi się coraz bardziej gorący, a lato jest okresem, który wiele osób ciężko znosi. Montaż klimatyzacji pozwoli Ci odpocząć i przyjemnie się wysypiać oraz efektywnie działać w ciągu dnia.

Zamów bezpłatną wycenę

Dobierzemy klimatyzację do Twoich potrzeb


Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by TS Energy Sp. C. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Niepoprawnie wypełniony formularz

Niestety, nie udało się wysłać wiadomości!

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!

Setki zadowolonych

klientów

Masz pytania?

Nasi doradcy czekają na Ciebie

Paweł Pawlik

Paweł Pawlik

Fotowoltaika, Pompy ciepła

Doradca Klienta - Dyrektor Regionu
Małopolska zachodnia, Śląsk, Polska

Mateusz Miczołek

Mateusz Miczołek

Fotowoltaika, Pompy ciepła

Doradca Klienta - Dyrektor Regionu
Małopolska wschodnia, podkarpackie, świętokrzyskie

TS Energy
Montaż klimatyzacji Wadowice

Montaż klimatyzacji Wadowice

Co zyskasz?

Kiedy w Twoim domu, mieszkaniu lub miejscu pracy jest za ciepło, to nikomu nie jest dobrze. Ludzie chodzą ospali, zwierzęta się męczą, a sprzęt elektroniczny zaczyna się przegrzewać. Decydując się na montaż klimatyzacji, rozwiązujesz te wszystkie problemy i wprowadzasz swoje życie na nowy – miły tor.

W TS Energy mamy doświadczenie w instalacji klimatyzacji, więc dobierzemy najlepsze urządzenie do Twojego domu lub firmy. Zyskasz nie tylko komfortowo niższą temperaturę, ale także czystszy klimat. Klimatyzacja to urządzenie, które dodatkowo filtruje powietrze, co ucieszy alergików i ograniczy ilość kurzu. Sprawdź, jakie są zalety klimatyzacji:

  • Ograniczenie wilgotności – powoduje, że klimat w pomieszczeniach jest milszy, a urządzenia nie mają kontaktu z parą wodną. Dodatkowo ograniczone jest powstawanie pleśni czy grzybów.
  • Lepsza dla astmatyków - jedną z korzyści zdrowotnych wynikających z klimatyzacji jest to, że zmniejsza ryzyko ataków astmy. To urządzenie filtruje powietrze z pyłków, roztoczy i innych alergenów.
  • Zmniejszenie ryzyka odwodnienia i udaru cieplnego – przyczyną odwodnienia jest brak wody, który następuje wskutek pocenia się. To z kolei spowodowane jest przez upał. Dodatkowo narażasz się na udar z przegrzania. Klimatyzacja rozwiązuje ten problem.  • Zmniejszenie stresu w pracy - gdy ty pracujesz, ostatnia rzecz, której potrzebujesz, jest stres w wyniku wysokiej temperatury. Montaż klimatyzacji zapewni, że ten czynnik nie będzie negatywnie wpływał na pracę, ale da także poczucie komfortu odwiedzającym Cię klientom.
  • Komfortowy sen – kto zaznał trudności w zasypianiu podczas upału, wie, jak jest to męczące. Najlepszym rozwiązaniem tej udręki jest montaż klimatyzacji, która zapewni przyjemną temperaturę i zdrowy regenerujący sen.
  • Zdrowsze powietrze – klimatyzacja filtruje powietrze, co pozwala usunąć z niego nieprzyjemne zapachy, roztocza, bakterie i inne cząsteczki, których nie dostrzegamy gołym okiem.

Wykonanie strony internetowej weboski