menu
Wadowice880 220 752 Nowy Sącz886 605 562
<
Pompa ciepła Nowy Sącz

Pompy ciepła Nowy Sącz, Nowy Targ

Montaż pomp ciepła w Twojej okolicy

Wybierz pompy ciepła i zapewnij sobie komfort ogrzewania zimą i klimatyzacji latem. Dla domu i firmy.
bezpłatna wycena
Pompa ciepła Nowy Sącz

Pompy ciepła Nowy Sącz

Instalacje pomp ciepła Nowy Targ

Kiedy na zewnątrz jest zimno, to pompa ciepła zapewnia ogrzewania, a gdy przychodzi upalne lato, to daje komfortową klimatyzację. To urządzenie typu 2w1, które przez cały rok wspiera Cię optymalnymi temperaturami. Docenisz to w domu, firmie, gospodarstwie rolnym i gdziekolwiek zechcesz.

Pompy ciepła działają na zasadzie przenoszenia powietrza pomiędzy pomieszczeniem a światem zewnętrznym. Dzięki temu są energooszczędne i zużywają nawet do 50% mniej energii w porównaniu do pieca gazowego, czy rozwiązań na paliwo stałe. Okazuje się, że jest to najlepsze rozwiązanie do ogrzewania i klimatyzowania, które wykazuje się dużą niezawodnością.

Zamów bezpłatną wycenę

Czego potrzebujesz?

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by TS Energy Sp. C. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Niepoprawnie wypełniony formularz

Niestety, nie udało się wysłać wiadomości!

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!

 • 1872
  wykonanych instalacji
  fotowoltaicznych
 • 403
  zainstalowanych
  pomp ciepła

Pompa ciepła - korzyści

Co zyskasz na instalacji pompy ciepła?

Jeżeli chcesz efektywnie ogrzać się zimą i korzystać z przyjemnej klimatyzacji latem, to nie ma lepszego rozwiązania niż pompa ciepła. To urządzenie sprytnie przechwytuje energię cieplną z zewnątrz, by przekazać ją do pomieszczeń. Zamiast używać paliw kopalnych, mądrzej jest wybrać pompy ciepła. Opierają się one na odnawialnym źródle energii i wymagają jedynie prądu do ich zasilania. Warto połączyć je z fotowoltaiką, by w pełni cieszyć się niskimi rachunkami. Poznaj zalety pomp ciepła:

Pompa ciepła - korzyści

 • Pompy ciepła są znacznie bezpieczniejsze niż systemy na paliwo stałe i gazowe.
 • Są tańsze w eksploatacji niż kotły olejowe i gazowe.
 • Pompa ciepła zmniejsza emisję dwutlenku węgla i ma efektywny współczynnik konwersji energii na ciepło.
 • To urządzenie wymaga mniej konserwacji niż systemy grzewcze oparte na spalaniu.

 • Pompy ciepła zapewniają chłodzenie w lecie i ogrzewanie zimą.
 • Ten system ma bardzo długą żywotność od 15 do 20 lat. W rezultacie są one niezwykle niezawodne i stanowią stałe źródło ciepła.
 • Można otrzymać dofinansowanie do pompy ciepła i odliczyć ją od podatku. To ogranicza koszt inwestycji i sprawia, że szybciej się ona zwraca.

Instalacje pomp ciepła Nowy Sącz

Galeria realizacji

Twoi sąsiedzi wybrali poniższe pompy ciepła. Nowy Sącz i okolica to rejon naszych działań. Zadzwoń, napisz i skontaktuj się z naszym doradcą na teren Nowego Sącza, Nowego Targu i okolic.
Montaż pomp ciepła Nowy Sącz, Nowy Targ

Montaż pomp ciepła Nowy Sącz, Nowy Targ

Wybierz ekologiczny i wydajny system grzewczy

Montaż pomp ciepła może sprawić, że Twoje rachunki za energię się obniżą w kontrze do cen węgla i gazu. Technicy TS Energy przeprowadzą instalację tego urządzenia w Twoim domu, skalibrują je i nauczą obsługi pompy ciepła. Od wielu lat się tym zajmujemy i zrealizowaliśmy wiele projektów. Pompy ciepła Nowy Sącz, Nowy Targ i okolice to najlepsze rozwiązanie do ogrzewania domu w mroźne miesiące i klimatyzowania go, gdy upał jest nie do zniesienia. Skontaktuj się z nami i zapytaj o darmową wycenę.

Masz pytania?

Nasi doradcy czekają na Ciebie

Paweł Pawlik

Paweł Pawlik

Fotowoltaika, Pompy ciepła

Doradca Klienta - Dyrektor Regionu
Małopolska zachodnia, Śląsk, Polska

Mateusz Miczołek

Mateusz Miczołek

Fotowoltaika, Pompy ciepła

Doradca Klienta - Dyrektor Regionu
Małopolska wschodnia, podkarpackie, świętokrzyskie

TS Energy

Naprawa pompy ciepła Nowy Sącz, Nowy Targ

Coś nie działa? Odezwij się do nas

Pompy ciepła to wyjątkowo wytrzymałe urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne, ale jak każda maszyna czasem ulegają awarii. Wynika ona z różnych czynników: niekiedy ze złych warunków, zaniedbania, a zdarza się też, że coś się zepsuje – po prostu. Wtedy konieczna jest naprawa pompy ciepła. Bez względu na zaistniały problem, znajdziemy i naprawimy go dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o pomoc.

Naprawa pompy ciepła Nowy Sącz, Nowy Targ
Wykonanie strony internetowej weboski