menu
Wadowice880 220 752 Nowy Sącz886 605 562
<
pompy ciepła Andrychów

Pompy ciepła Andrychów, Kęty

Montaż pomp ciepła

Poczuj komfort i oszczędność pompy ciepła. To najlepsze rozwiązanie do ogrzewania oraz klimatyzowania domu i firmy.
bezpłatna wycena
Pompa ciepła Andrychów

Pompa ciepła Andrychów

Ekonomiczne i ekologiczne źródło komfortu

Pompa ciepła to doskonała technologia dla domu i firmy, która pozwala zimą ogrzać wnętrze, a latem zapewnia komfortową klimatyzację. Jest to urządzenie tańsze w eksploatacji niż kotły na paliwo stałe i gazowe.

Pompy ciepła są również bezpieczniejsze, a także nie emitują tlenku węgla. Dodatkowo wymagają mniej zabiegów konserwacyjnych i mają długą żywotność sięgającą 20-25 lat. Dużą zaletą pomp ciepła jest także fakt, że są ekologiczne. Nie produkują CO2, co przekłada się na czyste powietrze.


Zamów bezpłatną wycenę

Czego potrzebujesz?

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by TS Energy Sp. C. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Niepoprawnie wypełniony formularz

Niestety, nie udało się wysłać wiadomości!

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!

  • 1872
    wykonanych instalacji
    fotowoltaicznych
  • 403
    zainstalowanych
    pomp ciepła
Montaż pompy ciepła Andrychów

Montaż pompy ciepła Andrychów

Twój sprawdzony wykonawca

Utrzymanie ciepła w domu podczas jesiennych i zimowych miesięcy nie jest trudne, gdy posiadasz pompę ciepła. Jeżeli zależy Ci na komforcie w tym trudnym okresie, to skontaktuj się z TS Energy. Porozmawiamy o Twoich potrzebach, dobierzemy odpowiednie urządzenie i zapewnimy darmową wycenę inwestycji. Pomożemy także pozyskać dofinansowanie pompy ciepła, zajmując się całą papierologią za Ciebie.

Montaż pomp ciepła to dobry krok w kierunku przejścia na ekonomiczne źródło ciepła zimą i przyjemnej klimatyzacji latem. TS Energy prowadzi montaż pomp ciepła w Andrychowie, Kętach i okolicach. Od lat dostarczamy naszym klientom sprawdzonych rozwiązań do zapewnienia komfortu w domu i firmie.

Masz pytania?

Nasi doradcy czekają na Ciebie

Paweł Pawlik

Paweł Pawlik

Fotowoltaika, Pompy ciepła

Doradca Klienta - Dyrektor Regionu
Małopolska zachodnia, Śląsk, Polska

Mateusz Miczołek

Mateusz Miczołek

Fotowoltaika, Pompy ciepła

Doradca Klienta - Dyrektor Regionu
Małopolska wschodnia, podkarpackie, świętokrzyskie

TS Energy

Pompy ciepła - galeria realizacji

Zobacz naszą galerię zrealizowanych montaży pomp ciepła. Działamy w Andrychowie, Kętach, ale też całej Małopolsce.

Dofinansowanie do pompy ciepła Andrychów

Dofinansowanie do pompy ciepła Andrychów

Uzyskaj wsparcie na najlepszą inwestycję

Prawdą jest, że koszt pompy ciepła nie jest mały, ale istnieje kilka form wsparcia, które go znacznie obniżają. Dofinansowanie pompy ciepła jest przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych, rolników, jak i firm. Oznacza to, że inwestycja w tę technologię zwraca się znacznie szybciej, a próg wejścia nie jest tak wysoki.

W zależności od rodzaju podmiotu, którym jesteś możesz otrzymać dofinansowanie do pompy ciepła lub pożyczkę na preferencyjnych warunkach. W TS Energy rozumiemy, że trudno jest przejść przez gąszcz metod wsparcia osób i firm decydujących się na montaż pomp ciepła. Dlatego służymy całościowym doradztwem w tym zakresie, pomocą przy wypełnianiu i składaniu wniosków. Umów się na bezpłatną wycenę i poznaj spersonalizowana ofertę pompy ciepła.

Ulga na zakup pompy ciepła

Ulga termomodernizacyjna

Oprócz tego, że można otrzymać dofinansowanie do pompy ciepła, to możliwe jest także odliczenie jej od podatku dochodowego. Dotyczy to zarówno zakupu samego urządzenia, jak i sytuacji, gdy ma miejsce montaż pomp ciepła. Ulga termomodernizacyjna pozwala obniżyć koszt wejścia w tę inwestycję, a także sprawia, że zwraca się ona szybciej. Dzięki temu ten system grzewczy jest tańszy i bardziej osiągalny dla większej ilości osób.

Ile można dostać zwrotu z ulgi termomodernizacyjnej?
Z ulgi termomodernizacyjnej można dostać zwrot nieprzekraczający 53 tysięcy złotych. Trzeba zaznaczyć, że ta kwota zawiera w sobie wszystkie zrealizowane inwestycje termomodernizacyjne. Dotyczy to zarówno ocieplenia, pompy ciepła, jak i wprowadzenia innych rozwiązań.

Jak odliczyć ulgę termomodernizacyjną?
Odliczenia pompy ciepła można dokonać w rocznym zeznaniu za rok podatkowy, w którym nastąpiła inwestycja. Jeżeli kwoty odliczenia nie można uwzględnić w danym roku podatkowym, to przechodzi ona na kolejny rok. Uwzględnić ją w zeznaniu podatkowym można również w okresie nie dłuższym niż 6 kolejnych lat licząc od końca roku podatkowego, w którym nastąpił pierwszy wydatek na montaż pomp ciepła.


Ulga na zakup pompy ciepła
Wykonanie strony internetowej weboski